تراکتورسازی رسما به محمدرضا زنوزی واگذار شد

http://static2.tamasha.com/files/pictures/01301636.jpg

سرپرست باشگاه تراکتورسازی به وعده اش در خصوص واگذاری این باشگاه به بخش خصوصی عمل کرد و مالکیت این باشگاه رسما به محمدرضا زنوزی واگذار شد.

بعد از کش و قوس‌های فراوان و مسائل متعددی که درباره واگذاری باشگاه تراکتورسازی پیش آمده بود، سرانجام امشب قرارداد فروش به محمدرضا زنوزی امضا شد و مالک گسترش فولاد رسما صاحب امتیاز تراکتورسازی شد.

از حدود یکماه قبل که عباس الیاسی سرپرستی باشگاه تراکتورسازی را برعهده گرفت، او با صداقت و بدون ادعا حرف از واگذاری باشگاه به بخش خصوصی زد. همه چیز طبق وعده‌های الیاسی در این خصوص پیش رفت و با فراخوان رسمی برای فروش امتیاز باشگاه مشتریان جلو آمدند که در این بین مسئولان تراکتورسازی محمدرضا زنوزی را به عنوان واجد شرایط برگزیدند. در نهایت بعد از جلسات متعدد در این خصوص امشب قرارداد واگذاری تراکتورسازی به زنوزی امضا شد و او مالکیت باشگاه را برعهده گرفت.

الیاسی از روز اولی که حرف از واگذاری زد، مشکلات زیادی را تجربه کرد اما هرگز از مواضع خود در این خصوص کوتاه نیامد و طبق خواسته هواداران رسما این باشگاه به زنوزی واگذار شد. هواداران تراکتور از همان ابتدا که بحث واگذاری مطرح شد خواهان فروش امتیاز به زنوزی بودند که با تلاش‌های متعدد مسئولان باشگاه و به خصوص الیاسی این مهم به حقیقت پیوست.

حالا از فردا محمدرضا زنوزی رسما به عنوان مالک جدیدباشگاه تراکتورسازی کارش را شروع خواهد کرد. بی تردید اولین خواسته هواداران تراکتورسازی بسته شدن تیمی قدرتمند برای فصل اینده است که استارتش در اینده‌ای نزدیک خواهد خورد.

منبع: ورزش سه

The Latest