اعلام رسمی انتقال امتیاز باشگاه تراکتورسازی به زنوزی/ الیاسی به وعده خود وفا کرد

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/03/Orginal/ee309762cc6d46bda3146d3b46489d6c..jpg

محمدرضا زنوزی مطلق رسما بعنوان مالک جدید باشگاه تراکتورسازی معرفی شد.

امتیاز باشگاه تراکتورسازی طبق وعده‌ای که مسئولین این باشگاه در هفته‌های پایانی لیگ هفدهم به هواداران داده بودند، بلافاصله پس از اتمام رقابت‌های لیگ برتر برای واگذاری به بخش خصوصی از طریق آگهی روزنامه به مزایده گذاشته شد.

این مزایده به مدت یک هفته به طول انجامید و متقاضیان بسته‌های پیشنهادی خود را ارائه کردند که محمدرضا زنوزی مالک متمول باشگاه‌های گسترش فولاد و ماشین‌سازی با حضورش در همان روز نخست، جدی‌ترین خریدار باشگاه تراکتورسازی محسوب می‌شد.

با نزدیک شدن به روزهای انتهایی مزایده، زمزمه‌های این انتقال امتیاز بیشتر به گوش رسید و با وجود اینکه مسئولان باشگاه تبریزی اعلام کردند نتیجه مزایده تا سه روز مشخص خواهد شد اما چنین اتفاقی رخ نداد تا نگرانی هواداران از شرایط نابه‌سامان تیمشان را به دنبال داشته باشد.

علیرغم اینکه در ادامه اهلیت زنوزی احراز و واگذاری تراکتور به او تایید شد، اما بلاتکلیفی تداوم داشت تا اینکه امشب (شنبه) پس از سپری شدن یک هفته از پایان مهلت مزایده انتظارها به سر رسید و با اعلام رسمی این واگذاری، وعده مسئولان باشگاه تراکتورسازی و بخصوص عباس الیاسی عملی شد.

در این راستا، باشگاه تراکتورسازی با انتشار اطلاعیه‌ زیر رسما فروش صد در صدی سهام این باشگاه به محمدرضا زنوزی مطلق را اعلام کرد:

‌بعد از اتمام رقابت‌های لیگ برتر فصل 96-97 پروسه واگذاری باشگاه تراکتورسازی تبریز آغاز شد و پس از بررسی‌های دقیق کارشناسی بالاخره سرنوشت مالک جدید باشگاه مشخص گردید.

اعضای هیات مؤسس باشگاه پس از بررسی شرایط دقایقی پیش با انتقال رسمی باشگاه به محمدرضا زنوزی موافقت کردند.

گزارشات تکمیلی به زودی از طریق وب سایت رسمی باشگاه به اطلاع هواداران فهیم تیم تراکتورسازی خواهد رسید.‌

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest