سربازان فعلی تراکتور جایی نمی‌روند

http://static2.tamasha.com/files/pictures/01297611.jpg

بازیکنان سرباز کنونی تراکتورسازی ادامه خدمت شان را در این تیم ادامه خواهند داد.

این روزها با جدی شدن موضوع واگذاری باشگاه تراکتورسازی به بخش خصوصی نگرانی‌های زیادی درباره وضعیت بازیکنان سرباز ایجاد شده است. در این باره اگر کل سهام تراکتور به محمدرضا زنوزی واگذار شود، دیگر امکان جذب بازیکن سرباز برای این تیم وجود ندارد و عملا سرباز‌های لیگ برتری باید در فجر سپاسی، ملوان یا تیم‌های دیگر دوران خدمت شان رابگذرانند.

از این رو تراکتورسازی همین حالا بازیکنان سربازی نظیر مهدی مهدی پور، دانیال اسماعیلی فر، رضا شربتی، احسان پهلوان، قائم اسلامی خواه و … دارد که شایعاتی درباره شان به وجود آمده است. بیشتر شایعات مطرح شده مبنی بر این است که در صورت واگذاری کامل تراکتور این بازیکنان باید ادامه خدمت شان را در تیم نظامی دیگری سپری کنند اما طبق کسب اطلاع از مسئولان باشگاه آنها تا پایان خدمت سربازی خود در تراکتور می‌مانند.

حتی در صورت واگذاری صد درصد باشگاه تراکتورسازی قرار است تمهیداتی اندیشیده شود که سربازان کنونی دچار مشکل نشوند و به کارشان ادامه دهند.

از سوی دیگر شاید در صورت واگذاری ترتیبی اتخاذ شود که تعداد محدودی بازیکن سرباز درآینده نیز در اختیار تراکتور قرار بگیرند اما این موضوع نیز هنوز قطعی نشده است.

منبع: ورزش سه

The Latest