شمارش معکوس برای معرفی مالک جدید تراکتور/ گوی و میدان در اختیار زنوزی است!

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/02/Orginal/65fdd6ff13f04830af493efa541b6b8a..jpg

با اتمام مهلت مزایده باشگاه تراکتورسازی شمارش معکوس برای معرفی مالک جدید این باشگاه شروع شده است.

با پایان یافتن مهلت مزایده باشگاه تراکتورسازی شمارش معکوس برای معرفی مالک جدید این باشگاه آغاز شده و این درحالی است که گمانه‌زنی‌ها در خصوص نتیجه مزایده افزایش یافته است.

طبق اخبار دریافتی، در روز آخر موعد تعیین شده چند شرکت مدارک خود را برای حضور در این مزایده به باشگاه تبریزی تحویل نمودند تا رقیب محمدرضا زنوزی که در نخستین روز اقدام کرده بود، در صف متقاضیان تملک تیم پرطرفدار خطه آذربایجان باشند.

در این بین، گفته می‌شد یکی از این شرکت‌هایی که در واپسین لحظات برای خرید سهام باشگاه تراکتورسازی وارد عمل شده متعلق به شهرام دبیری عضو شورای شهر تبریز است که این خبر از سوی وی تکذیب شد.

همچنین با وجود سروصدا و ادعایی که ناصر شفق در خصوص مالکیت این باشگاه تبریزی داشت، لیکن شواهد و قرائن حاکی است وی در زمانی که مدعی است سهام باشگاه را خریداری نموده، فقط نقش یک تحویل‌گیرنده داشته و سپس آن را عودت داده است.

نکته جالب این است که شفق در آخرین اظهارنظر خود در گفت‌وگو با رادیو ایران عنوان کرده فقط به این دلیل در مقطع کنونی شکایت خود را به فیفا نبرده است که احتمال دارد با این شکایت تیم ملی ایران از جام جهانی محروم و حذف شود!

به نظر می‌رسد اسناد و مدارک ناصر شفق که سال گذشته نیز از سوی مسئولان کارخانه تراکتورسازی تکذیب شد، حتی در صورت شکایت به فیفا نیز به سرانجام نخواهد رسید و بطورکلی تاثیری در روند این مزایده ندارد.

اما آخرین اخبار و آنگونه که پیش‌تر خبر داده بودیم، کمیته بررسی درخواست‌های مزایده که هیات مدیره شرکت تراکتورسازی است، با ارزیابی‌های صورت گرفته بر اهلیت محمدرضا زنوزی اتفاق‌نظر داشته و به توافق نهایی رسیده است.

از سویی، جواد ششگلانی رئیس هیات فوتبال استان که چند روز پیش طی مصاحبه‌ای تلویحا با واگذاری باشگاه تراکتورسازی به شخص یا ارگانی غیر از کارخانه مخالفت کرده بود، با چرخش 180 درجه‌ای صلاحیت زنوزی را تایید کرد تا زمینه این واگذاری فراهم شود.

آنچه مسلم است انتقال امتیاز باشگاه تراکتورسازی به مالک متمول باشگاه‌های گسترش فولاد و ماشین‌سازی قریب‌الوقوع بوده و این خبر به زودی از سوی مسئولان مربوطه اعلام خواهد شد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest