بازی رسانه‌ای پایتخت‌نشینان در اردوگاه تراکتورسازی

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/02/Orginal/3bfc7d5df1684c57afaafd5b910c6702..jpg

رسانه‌های پایتخت از قال گذاشتن تراکتور توسط ساغلام صحبت می‌کنند تا بلکه از محبوبیت این مربی کاسته و تفرقه‌ای بین هواداران این تیم انداخته باشند.

گروه ورزشی آناج/ رضا شاه‌زاده: درحالیکه این روزها میلیون‌ها هوادار دو آتشه و عاشق تراکتورسازی بی‌صبرانه و البته با نگرانی و استرس فراوان منتظر روشن شدن وضعیت بغرنج و ابهام‌آلود خصوصی‌سازی تیم محبوب خود هستند، عده‌ای فرصت‌طلب و بدخواه این تیم ریشه‌دار آذربایجانی فرصت را غنیمت شمرده با بی‌شرمی هرچه تمام‌تر بر طبل ناامیدی مردم از آینده تراکتور می‌کوبند تا شاید خوش‌خدمتی و چاپلوسی‌شان را از دست دشمنان تراکتور کادو بگیرند!

زهی تصور آشفته و خیال باطل؛ یک روز در پی خراب کردن رزومه ساغلام قلم می‌زنند و فردا روز از نارضایتی هواداران از مربی ترک می‌نویسند! خلاصه به هر دری می‌زنند تا به زعم خود تیم محبوب دیار آذربایجان را در حد و اندازه‌های یک تیم معمولی جلوه دهند و ایضا اگر توانستند از مراتب محبوبیت‌اش در بین مردم بکاهند!

قلم به دست‌های پایتخت‌نشین به درستی دریافته‌اند که تنها رقیب دو تیم تهرانی به لحاظ اتمسفر هواداری فقط و فقط تیم تراکتور آذربایجان است. آنها به چشم خود بازی دو تیم اصفهانی و تهرانی را در جام باشگاه‌های آسیا نظاره کرده‌اند که چگونه مردم یک شهر برخلاف فرهنگ متداول در فوتبال روز دنیا برای پیروزی رقیب دست می‌زنند و هورا می‌کشند؟! و بیشتر به میزان محبوبیت تنها تیم شهرستانی ایران پی برده‌اند.

طرفداران میلیونی تراکتور بخوبی تاثیرگذاری تاریخی مرد بزرگی همچون زنده یاد واسیلی را ارج می‌نهند؛ آن‌ها هرگز خدمات شایان تونی را از حافظه تاریخی خود پاک نمی‌کنند و البته نام و یاد مربی بادانش و جنتلمنی چون ساغلام را که علیرغم تمام محدویت‌های ویرانگر، با سعه صدر و بقا در لیگ، آرامش را به تراکتور هدیه داد، برای ابد زنده خواهند داشت و با احترام یاد خواهند کرد.

آیا این‌ها پیام روشنی نیست که تلاش بدخواهان تراکتور بی‌فرجام است و ابتر؟

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest