واکنش سرپرست تراکتور به حرف‌های خالد شفیعی

http://static2.tamasha.com/files/picture/01296791.jpg

سرپرست باشگاه تراکتورسازی توضیحاتی را درباره مطالبات خالد شفیعی از این باشگاه بیان کرد.

و گو اعلام کرده بود که عباس الیاسی سرپرست باشگاه تراکتورسازی پاسخ تلفن وکیلش را نمی دهد و حالا الیاسی در این خصوص توضیحاتی را ارائه می‌کند.

«پرونده شکایت خالد شفیعی در کمیته تعیین وضعیت قرار دارد و آنها پیگیری می‌کنند. من یکبار با وکیل شفیعی صحبت کردم که متوجه شدم بسیار هم انسان خوب و باشخصیتی است. بعد او اعلام کرد به خارج از کشور می‌رود که در بازگشت با من تماس گرفت اما به دلیل مشغله زیاد نتوانستم پاسخش را بدهم.»

«این روزها مهم ترین موضوع برای ما بحث واگذاری باشگاه به بخش خصوصی محسوب می‌شود و پیگیر این مساله هستیم. از این رو بازیکنان خودمان هنوز مطالبات شان را نگرفتند و حقوق پرسنل باشگاه نیز عقب افتاده که از اعضای باشگاه بابت صبوری شان تشکر می‌کنیم. به همین خاطر تا چند روز آینده نمی توانیم کاری انجام دهیم و باید ببینیم چه اتفاقاتی طی روزهای آینده رخ می‌دهد. وقتی هنوز مساله مالکیتی باشگاه مشخص نشده، چطور می‌توانیم به مسائل مالی و طلبکاران بپردازیم.»

«اینطور حرف زدن از سوی یک بازیکن(شفیعی) درست نیست و شاید بهتر باشد بازیکنی که هواداران تراکتورسازی را دوست دارد، به جای مطرح کردن موضوعات این چنینی شرایط حساس باشگاه را درک کند.»

منبع: ورزش سه

The Latest