امیرخان بخواهد، بازهم شاگردش می‌شوم/ شفیعی: هنوز طلبم را از تراکتورسازی نگرفتم

http://static2.tamasha.com/files/picture/01288163.jpg

مدافع ذوب آهن در لیگ برتر هفدهم اعلام کرد با وجود تماس‌هایی برقرار شده با مسئولان تراکتورسازی هنوز طلبش از این باشگاه را نگرفته است.

این فصل برای من فراز و نشیب‌هایی داشت. نیم فصل در لیگ کره جنوبی حضور داشتم که بدشانسی‌هایی آوردم و مصدومیت‌هایی برایم پیش آمد که نتوانستم زیاد بازی کنم. در نیم فصل دوم لیگ برتر به ذوب آهن پیوستم که دوران خوبی داشتیم و نتایج مطلوبی گرفتیم. شرایط در ذوب آهن بد نبود، البته بازهم بدشانس بودیم و به دلیل مصدومیت نتوانستم در دو بازی با استقلال حضور داشته باشم. به هر حال هرچه بود گذشت و انشاءالله در آینده اتفاقات بهتری رخ بدهد.

قرارداد من با ذوب آهن تمام شده اما هنوز هیچ تصمیمی برای آینده نگرفتم. فعلا مشغول استراحت هستم تا ببینم چه شرایطی پیش می‌آید. سعی می‌کنم بهترین انتخاب را برای فصل بعد داشته باشم.

امیرخان در همه دوران فوتبالم به من کمک کرده و زحمات زیادی برایم کشیده است. او را مثل پدرم دوست دارم و اگر مرا بخواهد هرجا باشد، با کمال میل می‌روم و کنارش خواهم بود، اما همانطور که گفتم هنوز چیزی درباره آینده ام مشخص نیست.

متاسفانه من هنوز طلبم را از تراکتورسازی نگرفتم. نمایندگان‌ای اف سی چند روز قبل به وکیلم ایمیل زدند و پرسیدند که آیا مطالبات موکل شما پرداخت شده یا نه که او پاسخ منفی داد. این ماحصل اتفاقی است که رخ داده و باید ببینیم در آینده چه پیش می‌آید.

دو هفته پیش قبل از اینکه ماجراهای واگذاری برای تراکتورسازی پیش بیاید، وکیلم با آقای الیاسی تماس گرفت و ایشان از ماجرا باخبر بود. در آن تماس قرار شد که آقای الیاسی با وکیلم تماس بگیرد اما دیگر تماسی گرفته نشد. وکیل من حتی یک اس ام اس هم به الیاسی داد مبنی بر اینکه 3 بار تماس گرفته و امکان صحبت برقرار نشد. او در پیام خود آورده بود که شما(الیاسی) برای من قابل احترام هستید اما موکل من پیگیر مطالباتش است.

من نهایت احترام را برای الیاسی و مسئولان تراکتور قائلم اما به هر حال مطالباتم را می‌خواهم و تا جایی که می‌دانم نمایندگان‌ای اف سی نیز کاملا پیگیر هستند. هرگز دوست ندارم اتفاق بدی برای تراکتورسازی رخ بدهد اما دوست دارم مسئولان باشگاه فکری به حال این موضوع انجام دهند. الان هم منتظرم تا ببینم در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

منبع: ورزش سه

The Latest