بازگشت تراکتورسازی به جایگاه قبلی/ گسترش فولاد از صفحه top ten محو شد!

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/02/Orginal/817fab360fd644beae41b657e052f16d..JPG

تازه‌ترین رده‌بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان با سقوط تیم‌های لیگ برتری تبریز اعلام شد.

جدیدترین رده‌بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان درحالی از سوی سایت معتبر کلاب ورد منتشر شد که هر دو تیم لیگ برتری تبریز با سقوط مواجه شده و جایگاه‌های خود را از دست دادند.

بر این اساس، تیم تراکتورسازی با مجموع 940 امتیاز که 77 امتیاز کمتر از اعلام پیشین است، با 15 پله سقوط در مکان 581 جهان و هفتم ایران قرار گرفت تا دقیقا به همان جایگاه قبلی خود بازگردد.

تیم گسترش فولاد تبریز نیز که در رده‌بندی قبلی عنوان نهمی ایران را به خود اختصاص داده بود، در این گزینش از فهرست 10 تیم برتر کشورمان خارج گشته و به رده یازدهم تنزل یافت؛ رتبه این تیم در رنکینگ جهانی نیز به 633 تقلیل پیدا کرد.

نکته جالب اینکه آبی و زرد پوشان فوتبال تبریز همچون تیم همشهری 77 امتیاز از دست داده‌اند و درحال حاضر 777 امتیازی می‌باشند.

در این رده‌بندی، پرسپولیس صدرنشینی خود را در بین تیم‌های ایرانی حفظ کرده و تیم‌های استقلال، ذوب آهن، سایپا، پارس جنوبی جم و پیکان به ترتیب در رده‌های دوم تا ششم حضور دارند.

اما در رنکینگ 3 تیم برتر جهان هیچ تغییری صورت نگرفته و رئال‌مادرید همچنان پیشتاز است و تیم‌های بارسلونا و گرمیو برزیل دوم و سوم هستند. دو تیم بایرن‌مونیخ و اتلتیکومادرید هم در مکان‌های چهارم و پنجم جای گرفته‌اند.

رده‌بندی 10 تیم برتر ایران و جهان را در ادامه مشاهده می‌کنید:

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest