تکذیب خرید سهام باشگاه تراکتورسازی توسط شهرداری

http://static2.tamasha.com/files/picture/01301076.jpg

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تبریز می‌گوید که خبر خرید سهام باشگاه تراکتورسازی توسط شهرداری کذب است.

کریم صادق زاده عضو هیئت رئیسه و سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز در مصاحبه‌ای ضمن ابراز تاسف شدید از انتشار خبر خرید سهام باشگاه تراکتورسازی تبریز توسط شهرداری توضیحاتی ارائه داد: اولا این خبر را به شدت تکذیب می‌کنم و ثانیا از تمامی عزیزان استدعا داریم از اظهاراتی که جنبه واقعیت ندارد خودداری کنند.

چنین موضوعی نه در شورای شهر مطرح شده و نه آقای شهردار از چنین موضوعی اطلاع دارند. حال برخی مدیران شهرداری بر چه اساسی و با کدام مجوزی نسبت به خرید سهام باشگاه تراکتورسازی توسط شهرداری تبریز اظهار نظر می‌کنند ، باید به شورای محترم شهر پاسخ قانع کننده‌ای بدهند که موجب تشویش اذهان عمومی شده اند.

طبق مصوبات بودجه سال جاری ، باشگاه داری و تیم داری حرفه‌ای ، جزو برنامه‌ها و سیاست‌های شهرداری نمی باشد و در نظر داریم که نسبت به توسعه و حمایت همه جانبه از ورزش همگانی و ورزش محلات که برنامه‌های جامع و راهبردی تدوین شده است، اقدام کنیم. اصلا شایسته نیست که با اظهارنظرهای غیر منطقی ، در شرایطی که مجموعه شهرداری با مشکلات مالی وانجام پروژه‌های عمرانی شهری دست و پنجه نرم می‌کند ، مردم را نسبت به شورای شهر و شهرداری بدبین کرده و موجبات نارضایتی همشهریان را فراهم سازیم.

در اینجا لازم می‌دانم اشاره کنم که حتی کارهای مطالعاتی و مذاکرات مربوط به واگذاری سهام باشگاه شهرداری به یک شرکت توانمند در منطقه نیز انجام شده که در مراحل نهایی می‌باشد.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی کلانشهر تبریز در پایان خاطر نشان کردند : ما به عنوان هوادار پرو پاقرص تیم فوتبال تراکتورسازی ، وظیفه خود می‌دانیم که حمایت کامل و همه جانبه داشته باشیم ولی مجددا تاکید می‌کنم که هیچ برنامه‌ای برای خرید سهام باشگاه تراکتورسازی تبریز توسط شهرداری نداریم و از تیم محبوب و پرآوازه تراکتورسازی تبریز همه جانبه در حد مقدورات وامکانات حمایت جدی خواهد شد و از مسئولین ارشد استان تقاضا دارم که در جهت تعیین تکلیف باشگاه تراکتورسازی تبریز ، عنایت و توجه ویژه‌ای داشته باشند و نسبت به واگذاری آن به اشخاص حقیقی و یا حقوقی که صلاحیت‌های لازم را داشته باشند ، اقدام نمایند.

منبع: ورزش سه

The Latest