کاپیتان تراکتورسازی در آستانه جدایی قرار گرفت

http://static2.tamasha.com/files/picture/01284922.jpg

مدافع باتجربه تراکتورسازی در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفته است.

محمد ایرانپوریان مدافع راست باتجربه تراکتورسازی که بعد از مهدی کیانی کاپیتان دوم این تیم محسوب می‌شود، با توجه به اتفاقاتی که طی ماه‌های گذشته برایش پیش آمده در آستانه جدایی قرار گرفته است.

ایرانپوریان در فصلی که گذشت با 8 گل زده(6 گل در لیگ برتر، یک گل در لیگ قهرمانان و یک گل در حذفی) و 5 پاس گل(یک پاس گل در حذفی و 4 پاس گل در لیگ) یکی از بهترین بازیکنان تیمش شد اما در طول فصل اتفاقاتی برای او افتاد که چندان به مذاقش خوش نیامد.

این بازیکن باتجربه بعد از آنکه چند پنالتی را از دست داد، از سوی برخی هواداران مورد غضب قرار گرفت و حرف‌هایی را شنید که جالب نبود. از این رو او همان موقع هم ناراحتی اش را کتمان نکرد و قرار نگرفتن پشت ضربات پنالتی در اعتراض به همین موضوع صورت گرفت.

حالا با توجه به اینکه قرارداد ایرانپوریان با تراکتورسازی به پایان رسیده او در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفته و نمی خواهد در این تیم بماند. از این رو شنیده می‌شود ایرانپوریان پیشنهادهایی از یک تیم اصفهانی و یک تیم تهرانی دریافت کرده و احتمال اینکه به یکی از این پیشنهادها پاسخ مثبت بدهد و از تراکتورسازی جدا شود، کم نیست.

منبع: ورزش سه

The Latest