گودرزی: از بعضی افراد در باشگاه تراکتورسازی ناراحتم/ پارس جنوبی می‌توانست سهمیه آسیا بگیرد

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1396/11/20/139611201728065913282544.jpg

هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی جم در فصل گذشته تاکید کرد که اگر مشکلات مالی نبود، این تیم می‌توانست سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به‌دست بیاورد.

در مجموع تیم ما عملکرد خوبی داشت. تا به حال تیمی نتوانسته بود بعد از صعود به لیگ برتر، در اولین سال رده پنجمی را به‌دست بیاورد. اگر در نیم‌فصل دوم مشکلات مالی نبود، حتی پارس جنوبی می‌توانست سهمیه آسیا هم بگیرد، ولی ما در مجموع جایگاه بسیار خوبی را به‌دست آوردیم.

در تراکتورسازی که شرایط برایم خوب و راضی‌کننده نبود و مشکلاتی در این تیم برایم ایجاد شد. در پارس جنوبی اما وضعیت خوبی داشتم و کادر فنی و هواداران هم از عملکردم راضی بودند. من در تراکتورسازی از یکسری آدم‌ها ناراحت هستم، ولی نمی‌خواهم زیاد در مورد گذشته حرف بزنم. آنجا برخورد خوبی با ما صورت نگرفت و برخی اتفاقات می‌توانست رخ ندهد. به‌هرحال فوتبال همین است.

هنوز تصمیمی نگرفته‌ام و البته باید بگویم که از حضور در پارس جنوبی راضی بودم. من اینجا غیر از خوبی چیزی ندیدم و باید از زحمات آقای رضاییان مدیرعامل باشگاه هم تشکر کنم. برای فصل بعد اولویت خاصی ندارم، من پیشنهادها را بررسی خواهم کرد تا بهترین تصمیم را بگیرم.

منبع: خبرگزاری تسنیم - Tasnim

The Latest