پاسور برتر تراکتورسازی در یک قدمی جدایی

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/02/Orginal/5ef53fb69f73424ab9d71dd08f50692f..jpg

مدافع راست تیم فوتبال تراکتورسازی در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفته است.

محمد ایرانپوریان در لیگ هفدهم عملکرد پرنوسانی داشت اما با این حال یکی از معدود بازیکنان خوب تراکتورسازی بود. این بازیکن تا دیدار با سایپا محبوب تراکتوری‌ها بود اما از دست دادن پنالتی در این بازی رابطه او با هواداران را حسابی شکراب کرد تاجایی که پرشورها علیه او جبهه گرفته و شعار دادند.

البته خود ایرانپوریان نیز در برهم خوردن این رابطه بی‌تقصیر نبود و با توجه به اینکه وی بعد از این اعتراض‌ها و انتقادات هنگام گلزنی خوشحالی نمی‌کرد، این حرکت نیز واکنش و خشم هواداران را به دنبال داشت.

او همچنین جرو نفراتی بود که گفته‌ می‌شد در زمان اعتصاب بازیکنان تراکتورسازی که تمرینات این تیم را در روزهای پایانی لیگ هفدهم و در حساس‌ترین مقطع فصل یعنی زمانی که سرخ‌پوشان در خطر سقوط قرار داشتند، دو مرتبه به تعطیلی کشاند، جزو رهبران این اعتصابات بود و این موضوع نیز بر شدت اختلافات افزود.

بنابراین در چنین شرایطی و با توجه به اینکه قرارداد محمد ایرانپوریان با تراکتورسازی هم به پایان رسیده است، بعید نیست کاپیتان دوم تراکتور غزل خداحافظی خوانده و از این تیم جدا شود؛ در همین راستا، روزنامه ‌خبر ورزشی‌ امروز در مطلبی از احتمال وقوع این اتفاق خبر داده که متن آن به شرح زیر است:

‌یکی از قدیمی‌ترین بازیکنان تراکتورسازی که در تمام سال‌های حضورش در تبریز همواره جزو بهترین گلزنان و پاسورهای برتر لیگ برتر بود در یک قدمی جدایی قرار گرفته و شنیده می‌شود توافق این بازیکن با یکی از باشگاه‌های بزرگ شهرستانی در آستانه نهایی شدن است.

محمد ایرانپوریان بهترین گلزن و همچنین پاسور برتر تراکتورسازی در فصل کابوس‌وار لیگ هفدهم با شرایطی که در این تیم تجربه کرد تمایلی برای تمدید قرارداد نشان نداده تا این خبر نقل محافل تبریز شود که کاپیتان دوم تبریزی‌ها در آستانه جدایی و کوچ به شهری دیگر است. از دو تیم اصفهانی و تهرانی به عنوان مشتریان دست به نقد مدافع راست تراکتورسازی نام برده می‌شود.‌

حال با تمام این تفاسیر بایستی منتظر ماند و دید که آیا مدافع راست تراکتورسازان که در لیگ هفدهم نیز مشترکا با احسان پهلوان به عنوان آقای گل سرخ‌پوشان شناخته شد، پس از 6 فصل حضور در این تیم به کارش در تبریز پایان می‌دهد یا خیر؟

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest