فتاحی: می‌خواستند سناریو بازی تراکتور را در بابل تکرار کنند

https://cdn.mashreghnews.ir/d/2018/01/02/4/2155253.jpg

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: سرپرست خونه به خونه به خاطر تشویش اذهان عمومی و نشر اکاذیب باید پاسخگو باشد و به همین راحتی از کنارش نمی گذرم.

سرپرست خونه به خونه به خاطر تشویش اذهان عمومی و نشر اکاذیب باید پاسخگو باشد و به همین راحتی از کنارش نمی گذرم.

وقتی داور بازی تصمیم به اخراج رحمان رضایی گرفت، سرمربی برق شیراز حاضر نبود زمین مسابقه را ترک کند. من به عنوان مسئول برگزاری بازی، سمتش رفتم و گفتم اگر بیرون نرود مجبورم تیم داوری را به رختکن ببرم. در همین لحظات فردی لباس شخصی که بعدا متوجه شدم برادر مالک باشگاه خونه به خونه است سمت آقای رضایی حمله ور شد. من هم بنابر قانون به او گفتم نباید کنار زمین باشی. همین فرد که لباس شخصی بود آقای جواد حسن زاده است. همان شخصی که باعث شروع درگیری‌ها شد.

در ادامه دیدم آقای محمودی که سرپرست خونه به خونه است برای خودشیرینی مقابل برادر مالک باشگاه، شروع به هل دادن من کرد. من هم طبیعی است واکنش نشان بدهم و او را هل دادم. او هم خودش را زمین انداخت. در حالیکه من فقط از خودم دفاع کردم و هیچ مشتی هم نزدم. فقط او را هل دادم که دستم خورد به لبش و گوشه لب آقای محمودی پاره شد.

بازی با تساوی به پایان رسیده و نفت مسجد سلیمان هم صعود کرده است. رفتم و نتیجه بازی را به مسئولان خونه به خونه هم گفتم تا با التهاب اتمسفر ورزشگاه با شایعه‌ای ساختگی روبرو نشویم.

امشب زندانی ات می‌کنم. همان رفتارش هم باعث شد هواداران خونگرم خونه به خونه تحریک شوند و علیه من، فدراسیون فوتبال، جواد نکونام و حتی عادل فردوسی پور شعار بدهند. بدون شک محمودی باید به خاطر نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی پاسخگو باشد. او سابقه بدرفتاری دارد. در بازی با استقلال خوزستان در جام حذفی هم همینطور رفتار کرد.

هیچ نامه‌ای به دستمان نرسیده است. اگر می‌خواهند انصراف بدهند اعلام کنند. فکر می‌کنم اگر هم بازی کنند کمیته انضباطی درباره میزان جریمه آنها صحبت می‌کند.

منبع: مشرق نیوز

The Latest