الان هم سرباز می‌شدم، برخی دلخور می‌شدند

http://static2.tamasha.com/files/picture/01282182.jpg

هافبک تراکتورسازی ابراز امیدواری کرد تیمش در فصل آینده بتواند روزهای خوبی را سپری کند و شادی را برای هواداران به ارمغان بیاورد.

فصلی که گذشت هم خوبی‌هایی داشت و هم بدی‌هایی در خود جای داده بود. بدی این فصل شرمندگی ما جلوی هواداران تراکتورسازی بود. واقعا دوست نداشتیم این نتایج برای تراکتورسازی رقم بخورد اما بدشانس بودیم و اتفاقاتی افتاد که به سود ما نبود. از سوی دیگر آشنایی ام با هواداران تراکتورسازی و سرباز شدنم اتفاق خوبی برای من بود. برای اولین بار در تراکتورسازی تجربه حضور در یک تیم پرطرفدار را پیدا کردم و این اتفاق خوبی برایم محسوب می‌شود.

وی درباره اتفاقاتی که بعد از جدایی از ذوب آهن میان خود ، پهلوان و مهدی پور با مسئولان باشگاه و امیر قلعه نویی رخ داد، بیان کرد: متاسفانه جدایی من ، احسان پهلوان و مهدی مهدی پور از ذوب آهن دلخوری‌هایی را برای آقایان قلعه نویی و آذری به وجود آورد و حرف و حدیث‌هایی ایجاد شد. هرکسی مرا می‌شناسد می‌داند در چند سالی که در لیگ برتر بودم، خداشاهد است هرگز کم کاری نکردم. شاید ما به خاطر حضور بی خبر در تراکتورسازی به عنوان سرباز کار بدی انجام دادیم و به خاطرش عذرخواهی می‌کنیم اما این که بحث کم کاری و مسائل اینچنینی مطرح شود، هرگز درست نیست.

جدایی ما برای ذوب آهن هم خوب شد و این تیم به نایب قهرمانی لیگ برتر رسید. با این حال آقای قلعه نویی با توجه به اینکه روی ما حساب کرده بود، ناراحت شد و من به این خاطر عذرخواهی می‌کنم اما خواهش می‌کنم که بحث کم کاری را مطرح نکنند. امیرخان انسان شریفی است و من واقعا او را دوست دارم، اما این موضوع کم لطفی در حق ما است.

ما سه نفر با ذوب آهن زندگی کردیم، با این تیم قهرمان شدیم، سهمیه آسیایی گرفتیم. خداشاهد است که قصدمان هرگز ضربه زدن به این تیم نبوده است. موضوع سربازی چیزی بود که بالاخره باید اتفاق می‌افتاد. اگر نیم فصل هم نمی رفتیم الان باید خودمان را سرباز می‌کردیم و شاید همین دلخوری‌ها الان هم پیش می‌آمد.

تراکتورسازی هوادارانی دارد که فوتبال برایشان همه چیز است. در این مدت عکس العمل‌هایی از آنها دیدم که هرگز در هیچ تیمی ندیده بودم. تعصب این هواداران به تراکتورسازی مثال زدنی است، این هواداران با تراکتورسازی زندگی می‌کنند و دلبستگی عجیب به تیم شان دارند. من شخصا امیدوارم اتفاقات خوبی برای تراکتورسازی بیفتدو سال آینده بتوانیم این شرایط بد را جبران کنیم. تراکتورسازی باید در لیگ برتر مدعی باشد و همه امیدمان این است که سال بعد بهترین‌ها را برای هواداران خوب تراکتور رقم بزنیم و از اعتبار مردم آذربایجان دفاع کنیم.

باید چند روز استراحت کنم تا شرایطم ایده آل شود. انشاءالله از روز آغاز تمرینات برای فصل آینده برمی گردم و مشکل خاصی وجود ندارد.

منبع: ورزش سه

The Latest