محمودی: جایگاه دهم در شان تراکتورسازی نبود/ اولویت باشگاه حفظ ساغلام است

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1397/01/26/1397012610292799113853634.jpg

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز جایگاه این تیم در جدول رده‌بندی را در شان این باشگاه نمی‌داند.

همان‌طور که همه می‌دانند جایگاه دهم جدول در شان باشگاه تراکتورسازی نیست و خودمان هم کاملاً این موضوع را می‌دانیم، اما محرومیت از دو پنجره نقل‌وانتقالاتی باعث شد تا نتوانیم نتایج خوبی در این فصل کسب کنیم.

مشکلاتی که در این فصل برای باشگاه به وجود آمد ضربه زیادی به ما زد. متاسفانه نتایجی در شان باشگاه تراکتورسازی کسب نکردیم و از همین جا هم از هواداران تیم‌مان معذرت‌ می‌خواهم. البته یک حُسنی که محرومیت داشت و در دیدار مقابل فولاد هم شاهد آن بودیم، این بود که در این بازی با وجود اینکه هفت الی هشت بازیکن‌مان نبودند، اما بازیکنان جوان تراکتورسازی تیم پُرمهره فولاد را شکست دادند. این بازیکنان جوان می‌توانند برای فصل آینده کمک حال تراکتورسازی باشند.

همان‌طور که خود عباس الیاسی (سرپرست جدید باشگاه تراکتورسازی) هم گفته است، می‌خواهند باشگاه‌ را به بخش خصوصی واگذار کنند. ان‌شاءالله بعد از اینکه شرایط باشگاه فراهم شد این اتفاق خواهد افتاد. به نظر من هم هواداران صاحبان اصلی این باشگاه هستند و باید در نهایت تراکتورسازی هم مانند سایر باشگاه‌های بزرگ دنیا به هواداران واگذار شود.

الیاسی با ساغلام صحبت کرده است و فکر می‌کنم این مربی قرار است تا چند روز آینده جواب نهایی را به باشگاه بدهد. اولویت باشگاه تراکتورسازی حفظ ساغلام است. او مربی متین، با اخلاق و خوبی است. امسال هر مربی به تیم ما می‌آمد کار سختی داشت،‌ چون دست باشگاه خالی بود.

وی در پایان یادآور شد:‌ مردم آذربایجان و پُرشورها با تراکتورسازی زندگی می‌کنند. خود من هم مانند هواداران عاشق این تیم هستم و ان‌شاءالله در آینده فضایی پیش بیاید تا این تیم به جایگاه واقعی خود برسد. تراکتورسازی برای تمام آذری زبان‌های ایران است و امیدوارم فصل آینده بتوانیم تیمی قدرتمند ببندیم و دل این هواداران را شاد کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم - Tasnim

The Latest