الیاسی: اولین گام ما در تراکتور شفاف سازی است

http://static2.tamasha.com/files/picture/01297290.jpg

سرپرست باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد برای واگذاری باشگاه نهایت تلاشش را انجام می‌دهد.

باشگاه تراکتورسازی که به دلیل ناکامی‌های متوالی در لیگ هفدهم تنش‌های زیادی را تجربه کرد با تغییراتی که در مدیریتش ایجاد شد، به آرامش نسبی رسیده است. از زمانی که عباس الیاسی به عنوان جایگزین مصطفی آجورلو با سمت سرپرست باشگاه کارش را شروع کرد، بسیاری از حواشی کاهش یافته و از سوی دیگر تیم از دو مسابقه 4 امتیاز مقابل صنعت نفت و فولاد به دست آورده است.

بسیار خوشحالم فصل را با برد به پایان رساندیم و بسیار ناراحتم که هواداران پرشور تراکتورسازی از نتایج این فصل ناراخت هستند. تراکتور را همه جا با هواداران پرشورش می‌شناسند و به واقع این هواداران سرمایه‌های اصلی تیم هستند. آنها روزهای سخت و پراسترسی را پشت سر گذاشته اند و من آرزو می‌کنم تیم در آینده به روزهای اوج خود برگردد.

به هر ترتیبی بود لیگ هفدهم با همه سختی‌ها و مشکلات به پایان رسید. من شک ندارم تراکتورسازی با پتانسیلی که فوتبال آذربایجان دارد و قدمتی که در اختیار این تیم است، در فصل آینده روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد. کسب رتبه دهم هرگز برای تراکتور خوب نیست و باید تلاش کنیم تا نتایج خوبی رقم بخورد.

وظیفه من این است که ابتدا درباره مسائل مربوط به باشگاه با صداقت جلو برود و شفاف سازی انجام دهم. چه یکروز در تراکتورسازی کار کنم و چه مدت بیشتری در کنار تیم باشد، برای جبران نتایج گذشته قدم برمی دارم. هدف اول ما این است که مقدماتی واگذاری باشگاه را به بخش خصوصی فراهم کنیم و زمینه را برای تقویت تیم در سال‌های آینده کلید بزنم.

از بازیکنان باتعصب تیم و کادرفنی قدرت مان که توانستند مقابل فولاد به نتیجه مطلوب برسند، تشکر می‌کنم. فولاد یکی از بهترین تیم‌های ایران است و کسب 3 امتیاز ارزشمند خواهد بود. از حالا باید برای فصل آینده کارمان را استارت بزنیم و از هواداران نیز می‌خواهیم با حمایت خوب خود شرایط را برای موفقیت فراهم کنند.

منبع: ورزش سه

The Latest