ساغلام :حمایت هواداران را احساس نکردیم

http://static2.tamasha.com/files/picture/01294221.jpg

تراکتورسازی موفق شد تا در اهواز برابر فولاد با تک گل پهلوان بازی را برنده شود.

این فصل خیلی برای ما خوب تمام نشد از این جهت می‌گویم که ما در قسمت پایین جدول ماندیم. هدف ما این بود که فصل را با شرایط بسیار خوب تمام کنیم و می‌خواستیم این برد را به هواداران عزیزمان تقدیم کنیم.

وقتی به تراکتورسازی آمدیم، تیم از چهار بازی قبلی خود تنها یک امتیاز کسب کرده بود و با تیمی که سقوط می‌کرد، سه امتیاز فاصله داشتیم. در محیط اطراف باشگاه و نیز در باشگاه تراکتورسازی، دوره بدی را می‌گذراندیم. کسانی که سال‌های طولانی و حتی 25 سال در باشگاه تراکتورسازی حضور دارند و می‌گویند امسال اولین بار است که چنین مشکلاتی را در باشگاه می‌بینند.

با کادر ناقص و کم، کار خود را آغاز کردیم و باید در لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا به میدان می‌رفتیم. در مجموع بار سنگینی روی دوش ما بود و مجبور بودیم در این دو رقابت حساس شرکت کنیم. در دوره‌ای به تراکتورسازی آمدم که هواداران با تیم قهر کرده بودند و به ورزشگاه نمی‌آمدند. در دیدارهای خانگی خود، حمایت هواداران از خود را احساس نکردیم.

در این دوره پُرفشار که پشت سر گذاشتیم، خستگی و مصدومیت، ما را آزار داد. خدا را شکر به هدفی که از ابتدا به اینجا آمدیم، رسیدیم و توانستیم تراکتورسازی را در لیگ برتر حفظ کنیم. خدا را شکر وظیفه خود را به خوبی انجام دهیم و من آرامشی که خدا به افرادی که وظیفه خود را به خوبی انجام می‌دهند می‌دهد، را گرفتم. امیدوارم برد در این مسابقه و پایان فصل با کسب پیروزی، هدیه خوبی باشد به کسانی که کنار ما بودند و مشکلات را با آنها تجربه کردیم.

وی با اشاره به جنگندگی و تلاش بازیکنان تراکتورسازی اظهار داشت: در بازی امروز با بازیکنان جوان و بی‌تجربه به میدان رفتیم که آنها جنگندگی خود را در این مسابقه نشان دادند و من از آنها تشکر می‌کنم. این بازیکنان آنچه را که از دست‌شان برمی‌آمد، انجام دادند و پاداشی را که باید در قبال بازی کردن می‌گرفتند نه، بلکه پاداش جنگندگی خود را گرفتند.

این فصل خیلی برای ما خوب تمام نشد از این جهت می‌گویم که ما در قسمت پایین جدول ماندیم. هدف ما این بود که فصل را با شرایط بسیار خوب تمام کنیم و می‌خواستیم این برد را به هواداران عزیزمان تقدیم کنیم.

منبع: ورزش سه

The Latest