ماموریت سخت تراکتور برای حفظ ۹ بازیکن

http://static2.tamasha.com/files/picture/01244262.jpg

قرارداد‌9 بازیکن تیم تراکتورسازی در پایان فصل‌با این تیم به پایان می‌رسد و بازیکن آزاد خواهند بود.

با نزدیک شدن به هفته پایانی لیگ برتر فوتبال بحث نقل و انتقالات باشگاه‌ها برای فصل جدید داغ می‌شود. در این بین اولویت تیم‌ها برای لیگ هجدهم این خواهد بود که نفرات کلیدی خود را حفظ کنند و بعد برای جذب نفرات مورد نیاز اقدام کنند. تراکتورسازی نیز از این قاعده استثنا نیست اما مساله‌ای که مدیران تراکتورسازی با آن روبه رو هستند پایان قرارداد 9 بازیکن این تیم است که در این بین برخی ستاره‌های قدیمی نیز حضور خواهند داشت.

با بررسی لیست تراکتورسازی در لیگ هفدهم به این نتیجه می‌رسیم که 9 بازیکن این تیم بعد از بازی با فولاد قراردادشان تمام می‌شود. ژوردی آلمیدا، فرزین گروسیان، محمد ایرانپوریان، مهدی کیانی، علی طاهران، محمد ابراهیمی، سلیمان کرپیچ، فرزاد حاتمی و فاخر تهامی نفراتی هستند که قراردادشان تمام شده و در صورت صلاحدید کادرفنی تراکتور باید برای تمدید قرارداد با آنها اقدام شود.

از این رو بازیکنان دیگر تراکتورسازی همه با تیم قرارداد دارند و به همین خاطر شاید شاهد تغییرات زیادی در جمع سرخپوشان نباشیم اما به هر حال تمدید قرارداد با بازیکنانی که در سال‌های گذشته جزو ستاره‌های تیم هم بوده اند، کار آسانی تلقی نمی شود.

بی تردید مهدی کیانی کاپیتان تراکتورسازان سرآمد این بازیکنان محسوب می‌شود و احتمالا در اولویت تمدید قراردادها قرار می‌گیرد. کیانی پارسال نیز اولین نفر قراردادش را تمدید کرد و باید دید در آینده چه اتفاقاتی پیرامون این مساله رخ می‌دهد.

منبع: ورزش سه

The Latest