غیبت اسماعیلی‌فر در دیدار مقابل فولاد خوزستان

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/02/Orginal/f391583e678940c797cf02160cd269d2..jpg

پزشک تیم تراکتورسازی گفت: مصدومیت دانیال اسماعیلی‌فر جدی نیست و این بازیکن پس از چند روز استراحت به بهبودی کامل می‌رسد.

مصدومیت دانیال اسماعیلی‌فر جدی نیست و این بازیکن پس از چند روز استراحت به بهبودی کامل می‌رسد.

دانیال اسماعیلی‌فر که در دو بازی اخیر خانگی تیم تراکتورسازی زننده گل‌های تیمش بوده است، پس از بازی روز گذشته با انتشار پستی در صفحه اجتماعی‌ خود، از مصدومیت و غیبتش در دیدار پایانی لیگ هفدهم خبر داد.

وی با بیان اینکه در دو بازی اخیر به علت آسیب دیدگی نتوانسته است بازی کند، از هواداران عذرخواهی نموده و اعلام داشت فصل برای او در دیدار با صنعت نفت تمام شد و او نمی‌تواند در هفته آخر مقابل فولاد به میدان برود.

در این خصوص پزشک تیم تراکتورسازی نیز توضیحاتی ارائه و غیبت دانیال اسماعیلی‌فر در هفته سی‌ام و پایانی لیگ برتر فوتبال مقابل فولاد خوزستان را تایید کرد.

دکتر مجید صادقی درباره وضعیت مصدومیت دانیال اسماعیلی‌فر اظهار داشت: این بازیکن روز گذشته در جریان دیدار مقابل صنعت نفت آبادان از ناحیه کشاله دچار کشیدگی شد که جای نگرانی نیست و مربوط به مصدومیت قبلی این بازیکن می‌شود.

اسماعیلی‌فر می‌توانست در بازی روز گذشته به دیدار ادامه بدهد ولی ترجیح دادم زیاد تحت‌فشار نباشد و از زمین مسابقه خارج شود. او می‌تواند با چند روز استراحت به شرایط ایده آل خود بازگردد و ازاین‌رو مشکل خاصی وجود ندارد.

در دیدار بعدی مقابل فولاد خوزستان به این بازیکن استراحت می‌دهیم تا فشاری بر این بازیکن وارد نشود و با بهبودی کامل بتواند برای فصل بعد خود را آماده کند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest