سائلام: همه از فوتبالی که ارائه می‌دادیم راضی بودند/ شرایط امسال ما درسی شود برای آیندگان

https://cdn.isna.ir/d/2018/04/08/4/57661479.jpg

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی معتقد است کارشناسان و فوتبالدوستان از عملکرد فنی تیمش راضی هستند.

وقتی که به تبریز آمدیم، تراکتور در چهار بازی آخرش فقط یک امتیاز کسب کرده بود و نارضایتی در تیم به وجود آمده بود و هواداران هم با تیم قهر کرده بودند. در مدت کوتاهی کارمان را شروع کردیم و چهار بازی سخت پشت سرهم دادیم، چرا که سه بازی، خارج از خانه بود.

بازیکنان ما در روزهای ابتدایی، تصمیم گرفتند تراکتور را سرپا نگه دارند، اما اگر امروز در لیگ ماندیم، به خاطر هشت امتیازی بود که در آن چهار بازی کسب کردیم. ما مجبور بودیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا بجنگیم و در آن برهه، بخاطر موقعیت‌هایی که خلق می‌کردیم و فوتبالی که ارائه می‌دادیم، همه از تیم راضی بودند.

سائلام بیان کرد: در ادامه با مشکلات مختلف و شرایط اقتصادی، دچار وضعیت بدی شدیم و انگیزه بازیکنان ما به شدت کم شد. این موضوع، تاثیر مستقیمی روی نتایج ما داشت و بازیکنان انگیزه‌ای در تمرینات نداشتند و حتی برخی از آن‌ها به تمرینات هم نیامدند و از فوتبال دور شدیم. ما نتوانستیم به بازیکنانمان استراحت دهیم و هر سه روز یک مسابقه انجام می‌دادیم و مصدومیت‌هایی هم دچار بازیکنان ما شد. دوره سختی را سپری کردیم و بازیکنان هم خیلی مشکل داشتند و نخواستیم نشان دهیم که داخل تیم چه مشکلاتی وجود دارد.

وی بیان کرد: ما هفته آینده به مصاف فولاد می‌رویم و تنها چهار بازی خانگی داشتیم که در آن چهار بازی هم، هواداران ما را حمایت نکردند و هیچ دیداری نداشتیم که از حمایت آن‌ها برخوردار باشیم. طرفداران هم شاید حق داشته باشند، اما عدم حمایت آنها، روی بازی ما تاثیر منفی می‌گذاشت و به نظرم کار سختی بود که در این دوره سخت با کادر ناقص، برای تیمی که هوادارانش از تیم قهر بودند و برخی از آنها حتی علیه تیم شده بودند.

خدا را شکر این فصل کابوس وار را به پایان رساندیم و بدون هیچ خجالتی، این فصل را به پایان می‌رسانیم و امیدوارم این مشکلات بزرگ، برای آیندگان، درسی بشود.

از آجرلو تشکر می‌کنم که ما را به این تیم آورد. تصمیم داشتم اگر می‌بردیم، این پیروزی را به او تقدیم کنم که متاسفانه چنین اتفاقی نیفتاد و این بازی هم مثل مسابقات قبلی مان شد و نتوانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم. اما در کل سربه زیر نیستیم.

منبع: ایسنا

The Latest