دردسر شکایت نکونام، کاوه و شفیعی به‌ای اف سی

http://static2.tamasha.com/files/picture/01208969.jpg

سه بازیکن سابق تیم‌های تراکتورسازی و استقلال برای دریافت مطالباتشان به کمیته صدور مجوز حرفه‌ای ای اف سی شکایت کردند.

به گزارش” ورزش سه” هنوز چند ماهی از چالش بزرگ باشگاه‌های ایرانی برای کسب مجوز حرفه‌ای نمی گذرد که حالا صحبت از شکایت سه چهره سرشناس فوتبال ایران از دو باشگاه به طور مستقیم به کمیته صدورمجوز حرفه‌ای شکایت کردند.

جواد نکونام و کاوه رضایی دو بازیکن سابق استقلال و خالد شفیعی مدافع سابق تراکتورسازی از تیمهای سابقشان به‌ای اف سی شکایت کرده اند. همانطور که گفته شد این سه نفر به طور مستقیم به کمیته صدور مجوز حرفه‌ای ای اف سی شکایت کرده اند اما براساس قانون اگر این سه بازیکن قبل از‌ای اف سی در مراجع داخلی و فدراسیون فوتبال ایران شکایتی را از دو باشگاه استقلال و تراکتورسازی طرح نکرده باشند‌ای اف سی به شکایات مستقیم آن‌ها رسیدگی نخواهد کرد. اما موضوع مهم این است که در صورتی که این سه نفر قبل از‌ای اف سی به مراجع داخلی شکایت کرده باشند، این باشگاه‌ها با وجود آنکه مجوز حرفه‌ای شان را گرفته اند با محرومیت و جریمه مواجه می‌شوند. با توجه به اینکه باشگاه‌ها مجوز حرفه‌ای شان را قبل از این گرفته اند و اعلام کرده اند ماجرای بدهکاری شان را حل کرده اند در صورت اثبات اینکه این دو باشگاه به نکونام، رضایی و شفیعی بدهکار بوده و آن را پرداخت نکرده اند ممکن است جرایم سنگینی در انتظارشان باشد.

که جواد نکونام براساس اخبار موجود 3 میلیارد و 200 میلیون و کاوه رضایی 120 میلیون تومان از باشگاه استقلال ادعای طلب دارند. همچنین خالد شفیعی مدافع سابق تراکتورسازی مدعی است که 650 میلیون تومان که 35 درصد از مبلغ قراردادش بوده را از این تیم طلب دارد.

منبع: ورزش سه

The Latest