تراکتورسازی مقابل صنعت نفت بازنده به رختکن رفت/ یک موقعیت و یک گل برای برزیلی‌ها!

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/02/Orginal/1ad76331f45f4c06a7b44e5d2bf517a9..jpg

نیمه نخست دیدار تیم‌های تراکتورسازی و صنعت نفت با یک گل به سود تیم آبادانی خاتمه یافت.

تیم فوتبال تراکتورسازی در آخرین بازی خانگی خود در لیگ هفدهم از ساعت 18 امروز (یکشنبه) در ورزشگاه یادگار امام ره تبریز به مصاف صنعت نفت آبادان رفته است که در پایان نیمه اول مقابل این تیم با یک گل بازنده به رختکن رفت.

در این نیمه شاگران ساغلام برتر از حریف ظاهر شدند اما برخلاف روند بازی این تیم میهمان بود که از تنها موقعیت خود به خوبی بهره برده و توانست به گل برسد. آگوستو سزار دوس سانتوس در دقیقه 37 و در موقعیتی تک به تک با جوردی آلمیدا توپ را از کنار پاهای دروازه‌بان تراکتور عبور داده و به تور دروازه این تیم چسباند.

این درحالی است که تراکتورسازان همچون دیدارهای قبلی‌شان از شانس‌های مسلم گلزنی خود استفاده‌ای نکردند که مهمترین آنها را محمدرضا آزادی مهاجم جوان این تیم در همان دقایق نخست و در فرصتی تک به تک با سنگربان حریف با بی‌دقتی به هدر داد.

قضاوت این مسابقه را علی میرغفاری بر عهده دارد، وی در نیمه نخست تنها یک بار دست به جیب شده و به کرار جاسم از صنعت نفت کارت زرد نشان داد.

تراکتورسازی: جوردی آلمیدا، عارف آغاسی، محمدرضا مهدی‌زاده، محمد ایران‌پوریان، رضا شربتی، علی طاهران، مهدی کیانی، مهدی مهدی‌پور، محمد ابراهیمی، محمدرضا آزادی و امیر ارسلان مطهری.

سرمربی: ارطغرل ساغلام

صنعت نفت آبادان: داود نوشی صوفیانی، مرتضی اسدی، حسین بغلانی علی عبدالله‌زاده، مسعود ابراهیم‌زاده، کرار جاسم، مگنو باتیستا، آگوستو سزار، زبیر نیک نفس، محمد شادکام و محمد امین درویشی

سرمربی: فراز کمالوند

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest