ابراهیمی: هر کسی عاشق تراکتور است، کمک کند

http://static2.tamasha.com/files/picture/01258325.jpg

مهاجم تراکتورسازی ابراز امیدواری کرد با آرامش و حمایت هواداران این تیم به روزهای اوج خود برگردد.

و گو با خبرنگار “ورزش سه” درباره شرایط تراکتورسازی در آستانه دیدار با صنعت نفت آبادان بیان کرد: شرایط تیم ما تعریفی ندارد. همه می‌دانند که نتایج خوبی کسب نکردیم و این موضوع برای خودمان هم آزار دهنده است. واقعا شرمنده هواداران هستیم و باید بتوانیم هرطورشده تیم را از این شرایط خارج کنیم. الان دیگر چیزی برای از دست دادن نداریم و هرطوری که هست باید بتوانیم دو بازی پایانی لیگ را با برد پشت سر بگذاریم.

امروز بازی سختی با صنعت نفت داریم. تیم‌های آقا فراز(کمالوند) همیشه فوتبال زیبایی را به نمایش می‌گذارند و مقابل این دست تیم‌ها بازی کردن دشوار است. با این حال ما نیز برای شاد کردن هواداران خود باید هرطور شده پیروز شویم. برنامه مان را روی برد گذاشتیم و انشاءالله به هدفی که در این خصوص داریم، دست یابیم.

جا دارد از آقای آجورلو تشکر کنیم که برای تیم زحمات زیادی کشید. برای او آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم آقای الیاسی نیز که به تازگی به مجموعه اضافه شده، بهترین شرایط را برای تراکتورسازی رقم بزند.

دیروز با آقای الیاسی دیدار داشتیم و حرف‌های ایشان را شنیدیم. من او را مردی باشخصیت و صادق دیدم که می‌خواهد به تراکتورسازی کمک کند. او خیلی شفاف و روشن با ما بازیکنان حرف زد و صحبت‌هایش واقعا به دلمان نشست. امیدوارم همه با هم کمک کنیم تا تراکتورسازی به جایگاه واقعی اش دست پیدا کند.

من گفتم که هواداران حق دارند ناراحت باشند؛ ما نتایج خوبی را برای آنها رقم نزدیم و همه اعضای تیم در این ناکامی‌ها مقصر هستند. الان اما زمان کمک و حمایت است. همه باید دست به دست یکدیگر دهیم و هرکسی که عاشق تراکتورسازی است باید هر کاری از دستش برمی آید انجام دهد تا به هدفمان برسیم و بار دیگر شادی را به هواداران هدیه کنیم.

منبع: ورزش سه

The Latest