ایرانپوریان: هوادار طاقت ادامه شرایط سخت را ندارد

https://static2.farakav.com/files/pictures/01262122.jpg

مدافع باتجربه تراکتورسازی ابراز امیدواری کرد با حضور مدیرعامل جدید در این تیم شرایط بهتر شود تا هواداران از نتایج آینده لذت ببرند.

محمد ایرانپوریان در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه” درباره شرایط تراکتورسازی در آستانه دیدار با صنعت نفت آبادان، تغییرات مدیریتی باشگاه، آینده و برخی مسائل دیگر صحبت‌هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می‌خوانید:

نتایج تراکتور قابل توجیه نیست

شرایط تراکتورسازی برای همه مشخص است. تیم ما از شرایط آرمانی دور شده و نتایج خیلی بدی کسب کردیم. واقعا نمی دانیم درباره اوضاع تیم چه بگوییم. این شرایط قابل توجیه نیست و باید هرچه سریع تر تراکتور از این وضعیت خارج شود.

عملکرد همه مان بد بوده است

مطمئنا ناکامی‌های تراکتورسازی دلایل زیادی داشته است. عملکرد بد تک تک ما بازیکنان تاثیرگذار بوده و حالا اینکه بخواهیم کسی را مقصر کنیم، درست نیست. با این حال عملکرد همه بد بوده و باید بتوانیم روزهای بهتری را برای هواداران رقم بزنیم.

آجورلو و گل محمدی زحمت کشیدند

جا دارد از آجورلو به عنوان مدیرعامل سابق باشگاه تشکر کنیم. او زحمت خودش را کشید و این اتفاقات در فوتبال رخ می‌دهد. از یحیی گل محمدی هم باید تشکر کنیم که در سال سخت تراکتور هدایت تیم را پذیرفت. با وجود اینکه نتایج خوب حاصل نشد اما زحمت کشید و برای هردوی این عزیزان آرزوی موفقیت می‌کنم.

قدم الیاسی روی چشم ما

من از آقای الیاسی دورادور شناخت دارم. او عضو فعال هیات مدیره باشگاه بود. الیاسی انسان باشخصیتی است و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم. قدمش روی چشم همه ما و فقط امیدوارم بتواند کمک کند تا تیم از شرایط کنونی خارج شود. هواداران ما دیگر طاقت تحمل این شرایط را ندارند و نمی توانند یکسال سخت دیگر را داشته باشند.

همه باید از مدیرعامل جدید حمایت کنیم

هواداران تراکتورسازی خیلی سختی کشیدند. آنها خیلی اذیت شدند و اکنون همه باید دست به دست هم بدهیم تا با حمایت از مدیرعامل جدید باشگاه، تراکتور را به روزهای خوبش برگردانیم. الیاسی هم قطعا شرایط را می‌داند و من شک ندارم برای بازگشت به دوران موفقیت تراکتور نهایت تلاشش را انجام می‌دهد.

باید دو بازی آخر را ببریم

فردا بازی سختی با صنعت نفت داریم. نفت تیم خوب و قابل احترامی است و امیدوارم در این دو بازی شرایط خوبی را تجربه کنیم و با برد به پایان برسانیم تا مرهمی روی زخم‌های هواداران باشد.

تصمیمی برای آینده ام نگرفتم

من هیچ تصمیمی برای آینده ام نگرفته ام. قراردادم با تراکتورسازی تمام می‌شود اما واقعا نمی دانم آینده چطور می‌شود. فعلا تمرکزمان روی دو بازی آینده است و انشاءالله هرچه خیر است، پیش بیاید.

منبع: ورزش سه

The Latest