آخرین بازی خانگی تراکتور با ساغلام

http://static2.tamasha.com/files/picture/01296525.jpg

ارطغرل ساغلام فردا برای آخرین بار در یادگار امام روی نیمکت تراکتور خواهد نشست.

پس از ناکامی با یحیی گل محمدی تراکتوری‌ها به سراغ مربی ترک تبار و پرافتخار و البته گران قیمت رفتند تا با او به دوران اوج بازگردند اما اوضاع آنطور که می‌خواستند پیش نرفت و اکنون به نظر می‌رسد ساغلام و تراکتور به آخر خط رسیده اند.

سردار آجرلو در ابتدای نیم فصل دوم ساغلام را با قراردادی گران قیمت و آپشن‌های فراوان و با نظر مستقیم هواداران تراکتور به تبریز آورد. چند بازیکن طراز اول نیز در زمستان جذب شدند تا شرایط مهیای اوج گیری تی تی‌ها شود ولی عدم آشنایی ساغلام با شرایط لیگ ایران، افت ستاره‌های تیم، استفاده از تاکتیک‌های مختلف و… سبب ناکامی دوباره تیم محبوب تبریزی شد.

آن‌ها در آسیا هم شکست خورده محض بودند و باوجود نمایش‌های قابل قبول، نتوانستند به توفیقی برسند تا این که حالا حتی مدافعان کارنامه ساغلام نیز، موافق حضورش در تبریز نباشند.

مربی سابق بشیکتاش، فردا در تبریز و مقابل صنعت نفت هدایت تیم تراکتور را برعهده خواهد داشت و این در حالی است که هواداران تراکتور از حضور در ورزشگاه محروم هستند. بنابراین سرمربی ترکیه‌ای تیم دیگر نمی‌تواند بهانه عدم حمایت هواداران را داشته باشد و باید بیشتر روی نکات فنی صحبت کند.

پس از این بازی تراکتور یک بازی با فولاد خواهد داشت و بعید است پس از آن ارطغرل را بار دیگر روی نیمکت ورزشگاه یادگار امام ببینیم.

منبع: ورزش سه

The Latest