واکنش کاپیتان تراکتور به تغییرات مدیریتی

http://static2.tamasha.com/files/picture/01293079.jpg

کاپیتان تیم تراکتورسازی از هواداران خواست اجازه دهند آرامش به تیم برگردد و شرایط خوبی حاکم شود.

علاقه همه ما این است که تغییر و تحولات مدیریت در پایان فصل انجام شود اما به هرحال هواداران از عملکرد مدیریت قبلی باشگاه ناراحت بودند. به هر حال آقای آجورلو زحمت خودش را کشید و برایش آرزوی موفقیت می‌کنیم. ما دوست داشتیم آقای گل محمدی هم می‌ماند و به کارش ادامه می‌داد که این اتفاق هم رخ نداد. امیدوارم گل محمدی هم هرجا هست موفق باشد.

آقای الیاسی عضو هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی بودند و با شرایط کاملا آشنا هستند. او را من از سالها قبل می‌شناسم و 4، 5 باری نیز با هم دیدار داشتیم. الیاسی انسان باشخصیت و محترمی است که باید برای موفقیتش دست به دست هم بدهیم. شرایط تراکتورسازی اکنون طوری است که چیزی برای از دست دادن نداریم و جایی برای اشتباه نیست. واقعا حیف است که تراکتورسازی به این روز افتاده است. همه ما باید از مدیریت جدید حمایت کنیم تا تراکتورسازی به روزهای اوج برگردد.

از هواداران می‌خواهم اجازه دهند آرامش به تیم برگردد. ما شرایط حساسی داریم و هیچ چیز جز آرامش به دردمان نمی خورد. انشاءالله با کمک یکدیگر به چیزهایی که مد نظرمان هست، برسیم.

من از باشگاه ممنونم که به حکم کمیته انضباطی اعتراض کرد. امیدوارم ترتیب اثر داده شود. هواداران برای ما قوت قلب هستند و ما در این مسابقه به آنها نیاز داریم. امیدوارم فدراسیون حرکتی کند که به سود تراکتور باشد. این بازی برای ما مرگ وزندگی است و بدون تماشاگران کارمان بسیار سخت می‌شود.

ما با تیم قدرتمندی بازی داریم. تیم‌های آقا فراز(کمالوند) سخت امتیاز می‌دهند. نفت بازیکنان خوبی هم دارد اما باید هرطور شده در این بازی به برد برسیم و شرایط خوبی برایمان رقم بخورد.

منبع: ورزش سه

The Latest