شکایت دردسرساز دو بازیکن برای استقلال و تراکتور

http://static2.tamasha.com/files/picture/01278531.jpg

شکایت‌های خالد شفیعی و جواد نکونام احتمال دارد برای تراکتورسازی و استقلال دردسرهای جدیدی درست کند.

خالد شفیعی و جواد نکونام دو بازیکن سابق تراکتورسازی و استقلال به دلیل عدم دریافت مطالبات خود به‌ای اف سی نامه زدند و خواهان رسیدگی به این موضوع شدند. با توجه به اینکه بازرسان‌ای اف سی چند روز دیگر به ایران سفر می‌کنند، شاید موضوع آنها دردسرساز شود.

بازرسان‌ای اف سی اواخر اردیبهشت به ایران می‌آیند. آنها در بازدید از باشگاهها وضعیت صدور مجوز حرفه‌ای را بررسی خواهند کرد. یکی از موارد بازرسی آنها نظارت بر شرایط مالی و بدهی باشگاههاست و به راستی آزمایی اطلاعات ارسالی خواهند پرداخت. برخی موارد و پرونده‌های بدهی‌ها در گزارشات ارسالی به عنوان پرونده تحت رسیدگی نزد ارکان قضایی فدراسیون معرفی شده و اعلام شده بود در حال رسیدگی است و هنوز رای صادر نشده. واقعیت اما این نیست و حالا می‌تواند برای آن باشگاهها ایجاد دردسر نماید.

جریمه نقدی و ابطال مجوز حرفه‌ای و محرومیت از مسابقات آسیایی می‌تواند تبعات عدم صداقت باشد. خالد شفیعی از باشگاه تراکتور سازی و جواد نکونام و بعضی از بازیکنان استقلال طلبکارانی هستند که در بازدید بازرسان‌ای اف سی پرونده و مطالبات آنها می‌تواند کار را برای باشگاهها استقلال و تراکتور سخت کند.

منبع: ورزش سه

The Latest