عالیشاه: برای بازگشت لحظه‌شماری می‌کنم

http://static2.tamasha.com/files/picture/01274319.jpg

هافبک پرسپولیس با پایان دوران سربازی‌اش مشکلی برای بازگشت به جمع پرسپولیس ندارد.

امید عالیشاه بعد از یک سال و نیم دوری از پرسپولیس امروز برگه تسویه حساب خود را دریافت کرد و به زودی به جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ اضافه خواهد شد. او که در بهمن ماه خدمت سربازی‌اش به پایان رسیده بود، امروز با حضور در تبریز برگه تسویه حساب خود را تکمیل کرد تا به دوران عجیب سربازی‌اش پایان دهد.

خب روزهای سختی بود. اینکه با انگیزه راهی تراکتور شوم و با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی نتوانم یک سال بازی کنم شرایط سختی را شکل داده بود. تمرینات اختصاصی داشتم اما از نظر روحی و روانی در بدترین شرایط ممکن قرار داشتم. در این مدت تنها روحیه‌ای که هواداران به من می‌دادند باعث می‌شد تا انگیزه داشته باشم.

در بازگشت نیز با مصدومیت مواجه شدم. مصدومیتی که اتفاق تلخی برایم بود و البته اکنون با انرژی زیاد برای بازگشت به پرسپولیس لحظه شماری می‌کنم. از تمامی هواداران پرسپولیس تشکر می‌کنم که باعث شدند روحیه‌ام را حفظ کنم.

من با تیم قرارداد دارم و افتخار می‌کنم که بار دیگر این شرایط برایم مهیا شده تا به تیم محبوبم برگردم. امیدوارم بتوانم با انگیزه‌ای که به دلیل دوری از میادین داشتم بهترین عملکرد را برای رضایت هواداران و کادرفنی به نمایش بگذارم. کار سختی پیش رو دارم اما مطمئنا بهتر از گذشته در خدمت تیم خواهم بود.

منبع: ورزش سه

The Latest