عالیشاه: بدانید که هرگز به تراکتورسازی خیانت نکردم

http://static2.tamasha.com/files/picture/01253421.jpg

دومین سرباز پرسپولیس هم که پس از کش و قوس‌های فراوان توانست مجوز بازگشت از تراکتور به این تیم را به دست آورد، دلنوشته‌ای منتشر و درباره برخی مسائل صحبت کرد.

امروز کارهای ترخیص امید عالیشاه از خدمت سربازی به پایان رسید و بالاخره او فرصت بازگشت به پرسپولیس را پیدا کرد. عالیشاه با انتشار دل نوشته‌ای برخی مسایل را درباره آنچه در بیش از یک سال اخیر تجربه کرده بود، تشریح کرد.

او چنین نوشته است: امروز با طی مراحل اداری برگه ترخیص و اتمام سربازی را دریافت کردم. این اتفاق هیچ ربطی به تغییرات اخیر در باشگاه تراکتورسازی نداشته و قرار بود امروز برای امور اداری به تبریز بروم. نمی دانم تقارن این دو اتفاق چه حکمتی داشت اما قربون برم خدا رو.

اما هدفم از این دل نوشته؛

1_هواداران محترم تیم محبوب آذربایجان. لازم می‌دانم بگویم خدا و وجدان خود و مربیان را به رغم برخی توهین و تهمت‌ها گواه می‌گیرم هرگز کم کاری و کوتاهی نکردم و خودم به عنوان یک فوتبالیست دل نگران از حال و آینده فوتبالی ام بیش از هر فردی از اینکه ماهها از دوران فوتبالی ام به واسطه محرومیت ، با دوری از میادین فوتبالی سپری شد نگران و متاثر بودم.بعد از نیم فصل هم کوه و دنیای انگیزه بودم که با تمرینات مستمر زیر نظر آقا یحیی بتوانم هم برای خودم جبران مافات کنم و هم انتظارات به حق شما را برآورده سازم اما ابتدا مصدومیت و شایعات و بعد هم برخی نامهربانی‌ها که برخی همچون شما در حق من هم روا داشتند دست به دست هم داد تا نتوانم در قبال شما که مقاطعی در تمرینات و بازی‌ها مشوق و حامی ام بودید ادای دین کنم. در این باره یک مثال بزنم. هنوز بازی با پرسپولیس تمام نشده در فضای مجازی شایعه کردند امید مصدوم نشده و تمارض کرده. این شایعه با برخی ادعاهای پوچ از که از گوشه و کنار پخش می‌شد درهم آمیخت و برخی باورشان شد بحث تمارض حقیقت دارد. هوادار گناهی ندارد وقتی آنگونه که باید و شاید به او توضیح داده نمی شود که جریان چه بوده و چه هست. آن روزها بعد از تایید پزشک تیم برحسب نیاز پزشکی و همچنین برای رفع هرگونه ابهام لازم بود که پزشک متخصص هم معاینه ام کند و آقای یداللهی از باشگاه شاهد هستند که نزد دکتر کیهانی پزشک مطرح ارتوپدی رفتیم و ایشان دوری سه هفته‌ای بنده از میادین را تشریح کردند. اینها را می‌گویم تا حتم بدانید امید عالیشاه هرگز اهل کم کاری و خدای ناکرده خیانت به هوادارانی عاشق که تیم شان در بحران بسرمی برد نیست و یاد گرفته نان حلال به خانه ببرد. از مربیانم یاد گرفته ام همیشه به بزرگترها و هواداران در هر شرایطی احترام بگذارم و تاثیرپذیری شان از شایعات ناراحتی‌های آنها را ملاک قرار ندهم. تلاش کردم بازیکن موثری باشم اما نشد که نشد و برای من آنچه باقی ماند روزهای سخت بود و دینی که انگونه دلم میخواست و انتظار داشتید ادا نشد. امروز اما ادای احترام به شما هواداران واقعی را وظیفه خود می‌دانم. من همه تلاشم را کردم و حتی وقتی سربازی ام به اتمام رسید اعلام داشتم حاضر م تا پایان فصل تیم را همراهی کنم اما برخی مسایل شرایط را به گونه‌ای دیگر رقم زد و بین من و شما و تراکتور فرسنگ‌ها فاصله ایجاد کرد. امیدوارم با وجود لطمه‌ای که بخاطر محرومیت باشگاه و برخی کارشکنی‌ها به من وارد شد اگر کاستی دیده اید بنده را به بزرگی خود ببخشید و بدانید سربلندی تیم تان و روزهای خوش تیراختور در سایه حمایت‌های پرشورتان همین نزدیکی‌هاست .انشااله.

2_و اما سلام پرسپولیس. سلام هوادار عزیز. هر چه دارم از پرسپولیس دارم و حمایت‌های شما که بنده را در اوج جوانی زیر پروبال خود گرفتید و در روزهای سخت یار و یاورم بودید و با حمایت‌های تان در رشد و پیشرفت فوتبالی ام نقشی بسیار اثرگذار داشتید. محرومیت و دوری از میادین فوتبال برای من به عنوان یک فوتبالیست حکم ماهی را داشت که آب را از او گرفته اند. روزهای دوری از پرسپولیس برای هر کسی که عاشق این تیم است سخت می‌گذرد بویژه آنکه ماهها فرصت بازی در تراکتور را هم نداشتم . انشاله فردا می‌آیم تمرین تیم محبوبم پرسپولیس و دل خوش داشته ام به حمایت‌های شما عزیزان تا بتوانم روزهای خوبی در پیش داشته باشم و اندکی این همه مهر و محبت تان را جبران کنم. ممنونم آقای گرشاسبی و آقایان برانکو و پیروانی که پیگیر حل مشکلاتم بودید. ممنونم از مسوولان نظام وظیفه، ستاد کل سپاه و فرماندهی یگان عاشورا و همه مسوولان ذیربط و دوستان و مشاورهای خوبم. ممنونم از همه هواداران، همبازیانم در پرسپولیس و پیشکسوتان که فراموشم نکردند.دعا کنید بتوانم همانی باشم که انتظارش را دارید. من از امروز سرباز پرسپولیس هستم و می‌خواهم این همه محبت را با توکل بخدا و حمایت تان جبران کنم. یا علی مدد.

منبع: ورزش سه

The Latest