خطیبی: تراکتور را به زنوزی بدهید

http://static2.tamasha.com/files/picture/01160801.jpg

تراکتورسازی تبریز بعد از کسب ضعیف ترین نتایج دهه اخیر خود با تغییرات مدیریتی مواجه شد و این تیم را بار دیگر تبدیل به تیتر یک رسانه‌ها کرد. الیاسی سرپرست جدید این باشگاه است و مشخص نیست مدیرعامل قطعی خواهد بود یا خیر. از طرفی ناصر شفق طرح شکایت و ادعای مالکیت کرده است و به نظر میرسد ادامه دار بودن مشکلات تراکتور پای فوتبال ملی را نیز به وسط بکشد.

رسول خطیبی بعنوان مربی و بازیکن سابق تراکتورسازی در مورد تغییرات جدید تراکتورسازی به خبرنگار ورزش سه در تبریز می‌گوید: متاسفانه تراکتور در سال‌های گذشته با مدیریت ضعیف به لبه پرتگاه رسیده است و این تغییرات باید زودتر از این‌ها اتفاق می‌افتاد و هواداران نیز از رفتن آقای آجرلو خرسند هستند و خبر خوبی برای آنها بود.

آقای الیاسی از مدیران خوب این شهر است و در هئیت مدیره نیز زحمات زیادی کشیده است و می‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد ولی دوای درد تراکتور الان تغییرات این چنینی نیست و باید فکر اساسی به حال این تیم کرد تا هواداران میلیونی این تیم از دلهره و اضطراب به آرامش برسند و واقعا حق آنها این همه فشار عصبی نیست که تحمل می‌کنند.

تغییرات اساسی چه چیزی میتواند باشد که خطیبی پاسخ می‌دهد: من از نزدیک در مجموعه آقای زنوزی سال‌ها کار کرده ام و خدمات ایشان به فوتبال آذربایجان تبریز مشخص است. وقتی هواپیمایی آتا در خدمت تیم ملی است پس می‌تواند در اختیار باشگاه تراکتور هم قرار بگیرد. چرا از این پتانسیل بومی برای تراکتور استفاده نمی شود؟ هواداران یک باشگاه خصوصی می‌خواهند و من نیز بعنوان یک هوادار از میان هواداران میلیونی این تیم اعتقاد دارم این باشگاه به بخش خصوصی واگذار شده و در دراز مدت و با برنامه ریزی دقیق اقتصادی به هواداران واگذار شود.

آیا تراکتورسازی نیز یک زنوزی دیگر نیاز دارد تا سرپا باشد ؟ آیا زنوزی سومین باشگاه را نیز می‌تواند به مجموعه ورزشی خود اضافه کند؟ خطیبی در اینباره توضیح می‌دهد: آقای زنوزی در این مقطع که برای مدیریت باشگاه مردمی تراکتور سازی اعلام آمادگی کرده است و هواداران نیز از این موضوع حمایت می‌کنند و به نظر من باید با توجه به سابقه ایشان تعللی نکرد و از این سرمایه تمام نشدنی به نفع فوتبال آذربایجان استفاده کرد و در کمترین زمان ممکن این باشگاه را بعد از سالها انتظار به ساحل آرامش رساند. در کل من با جرات می‌گویم که زنوزی دوای درد تراکتور است و چه بهتر تیم را دست کسی بدهند که از سرمایه خود را هزینه ورزش می‌کند و هواداران نیز قطعا از مالکیت و یا مدیریت آقای زنوزی حمایت می‌کنند و در امسال نیز انتخاب باشگاه گسترش فولاد بعنوان برترین باشگاه خصوصی ایران مهر تائیدی بر توانایی‌های زنوزی است.

منبع: ورزش سه

The Latest