وداع تراکتور با آسیا و ساغلام

http://static2.tamasha.com/files/picture/01295705.jpg

تراکتورسازی در آخرین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا و دیداری تشریفاتی در تبریز میزبان الغرافه بود و با نتیجه 3 بر یک مغلوب مهمان خود شد.

تراکتورسازی که در این فصل نمایش ضعیفی داشته امیدوار بود با آمدن ساغلام بتواند ضمن اوج گیری در رقابت‌های لیگ برتر، در لیگ قهرمانان آسیا نیز به یک مدعی تبدیل شود.

اما بازی‌های ناامید کننده تراکتوری‌ها در آسیا باعث شد آنها خیلی زود با این رقابت‌ها وداع کنند. تراکتوری‌ها قصد داشتند در بازی آخر خود در تبریز با کسب یک برد خانگی وداعی آبرومندانه با این رقابت‌ها داشته باشند اما در نهایت با نتیجه 3 بر یک مغلوب مهمان خود شدند تا پازل ناکامی شان تکمیل شود.

تراکتوری‌ها با 2 تساوی و تنها 2 گل زده و بدون کسب حتی یک برد، یکی از ضعیف ترین حضورهای خود را در آسیا تجربه کردند. آنها با 10 گل خورده در بین 4 نماینده کشورمان ضعیف ترین خط دفاعی را داشتند و حالا باید منتظر ماند و دید مدیران این تیم برای ادامه همکاری با ساغلام چه تصمیمی خواهند گرفت. این مربی ترکیه‌ای دو بازی دیگر در لیگ برتر روی نیمکت تراکتور خواهد نشست و بعید به نظر می‌رسد از ابقاء او روی نیمکت این تیم کسی استقبال کند.

منبع: ورزش سه

The Latest