طارمی مقابل تراکتور بازهم خوشحالی نکرد

http://static2.tamasha.com/files/picture/01294526.jpg

مهدی طارمی مهاجم الغرافه همانند بازی رفت مقابل تراکتورسازی گلزنی کرد تا جمع گلهای آسیایی خود را در این فصل به عدد 5 برساند.

تراکتورسازی در ادامه بازی‌های ضعیف خود اینبار در تبریز در حالیکه با گل محمد ایران پوریان از روی نقطه پنالتی نیمه اول را مقابل الغرافه برنده به رختکن رفته بود در نهایت با نتیجه 3 بر یک مغلوب مهمان خود شد تا وداع تلخی با این رقابت‌ها داشته باشد.

گل سوم الغرافه را در این دیدار مهدی طارمی روی حرکت انفرادی و ضربه پای چپ به تور دروازه تراکتوری‌ها چسباند تا همانند بازی رفت مقابل نماینده کشورمان گلزنی کرده باشد. طارمی مثل بازی رفت بعد از گلزنی خوشحالی نکرد. او با این گل جمع گلهای آسیایی اش در این فصل را به عدد 5 رساند. البته طارمی پیش از این تجربه گلزنی به تراکتورسازی را در تبریز داشت و با پیراهن پرسپولیس موفق به باز کردن دروازه این تیم تبریزی شده بود.

طارمی بعد از گلزنی در بازی اول تیمش مقابل الجزیره، در بازی دوم تیمش برابر همین تراکتورسازی موفق به دبل شد و در آن بازی حتی یک ضربه پنالتی را از دست داد. او در دیدار برگشت مقابل الاهلی نیز موفق به گلزنی شده بود. این پایان کار طارمی و یارانش در لیگ قهرمانان آسیا بود چرا که الغرافه نیز با کسب 5 امتیاز و قرار گرفتن در رده سوم نتوانست به دور بعد صعود کند.

منبع: ورزش سه

The Latest